O firmie

o-firmie-tecal-wegierska-gorka

Nasza firma Tecal została założona w 1997 roku – od początku skupiamy się na oferowaniu naszym klientom nowoczesnych rozwiązań w ramach automatyki i elektroniki. Obecnie dostarczamy między innymi urządzenia i systemy monitoringowe, alarmowe, zaopatrujemy inteligentne domy, sprzedajemy bramy i napędy do bram, wideodomofony, rolety okienne zewnętrzne, panele fotowoltaiczne.

Każdy klient jest dla nas równie ważny, dlatego decydując się na skorzystanie z naszych usług, mają Państwo pewność profesjonalnego i kompleksowego wsparcia. Zawsze służymy fachową poradą w zakresie doboru właściwych urządzeń oraz ich eksploatacji, zapewniamy montaż, a także serwis, dlatego decydując się na naszą ofertę, otrzymują Państwo pełną obsługę. Jednocześnie wyróżniają nas przystępne ceny.

Mamy nadzieję, że nasza oferta zainteresuje Państwa. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji i prosimy o skontaktowanie się nami telefonicznie, e-mailowo lub też odwiedzenie nas w jednym z naszych oddziałów w Węgierskiej Górce lub Bielsku-Białej.

Zapraszamy serdecznie!
Zespół firmy Tecal