Tecal – nowoczesna automatyka i elektryka

Tecal specjalizuje się w automatyce i elektronice dla domu i firmy. Zależy nam na tym, aby życie i mienie naszych klientów było bezpieczniejsze, a także wygodniejsze, dlatego w ofercie posiadamy nowoczesne i sprawdzone systemy i urządzenia, które będą służyły Państwu każdego dnia.

W naszym asortymencie znajduje się szeroka gama rozwiązań – automatyka bram, bramy – garażowe, wjazdowe, w tym ogrodzeniowe, segmentowe, przemysłowe, rolowane, przesuwne, monitoring wizyjny, wideodomofony, systemy kontroli dostępu, instalacje teletechniczne, nowoczesne instalacje typu „inteligentny budynek”, fotowoltaika, rolety zewnętrzne. Stosujemy wyłącznie najlepszej jakości rozwiązania, bazując na markowych urządzeniach – Nice, Faac, Fibaro i innych producentów.

W branży działamy już od 1997 roku i posiadamy szerokie doświadczenie, na bazie którego gwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę. Dzięki temu wiemy, w jaki sposób wykorzystać najnowsze zdobycze techniki do tego, aby oferować bezpieczeństwo i komfort dla właścicieli domów jednorodzinnych, mieszkań, przedsiębiorstw. Do każdego zlecenia naszych klientów podchodzimy indywidualnie – gwarantujemy fachowe doradztwo, usługi projektowe, montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, sprzedajemy części.

Oddziały naszej firmy Tecal znajdują się w Bielsku-Białej oraz w Węgierskiej Górce – nasi pracownicy czekają na Państwa, zaprezentują naszą pełną ofertę i pomogą w doborze optymalnych rozwiązań zależnie od potrzeb. Obsługujemy także okoliczne miejscowości w promieniu około 100 kilometrów – Żywiec, Kraków, Katowice i inne.

Zobacz także: